Op zondag 7 december verzorgt Wil Kouwenberg een lezing met als titel: Wie ben je? Ken je mij?
Aanvang: 10.30 uur.
Toegang: richtbedrag € 10 ter dekking van kosten.
In ieder van ons schuilt het verlangen gekend te worden. In ieder van ons schuilt het verlangen vorm te geven aan wie we bedoeld zijn te worden in dit leven. Tegelijk is dit voor ieder van ons een van de moeilijkste dingen; onszelf verwezenlijken.
Gehinderd door overtuigingen en bijbehorende angsten houden we ons in. Bang als we zijn voor de oordelen van de buitenwereld; bang ook om afgewezen te worden. Ideaalbeelden nemen het in onze tijd over; we moeten aan zoveel voldoen. Een van de redenen waarom we onszelf verliezen en waarom we verder van ons eigenheid af komen te staan.
Dit kan tot allerlei innerlijke conflicten leiden en tot het gevoel niet lekker in je vel zitten. We ontwikkelen klachten; de ziekte burnout is aan de orde van de dag.
Graag wil ik jullie meenemen en inspireren om aan de slag te gaan met de vraag: “Wie ben ik eigenlijk en wat kan mij helpen om mezelf vrij en volledig te manifesteren? “
35 jaar geleden voegde ik in mijn praktijk het werken vanuit de universele principes toe. Dit zijn principes die ons leren wie we werkelijk zijn en wie de ander werkelijk is. Het laat ons zien hoe verstrekkend het effect is van onze overtuigingen, in onze omgang met onszelf en met elkaar.
Dat leven ziet er echt anders uit als we niet oordelen en als we begrijpen dat de ander slechts een spiegel is voor en van onszelf. Dat alles slechts is zoals wij het waarnemen. Dat liefde de motiverende kracht en de bron van alle macht is in het universum. Liefde die alles heelt en transformeert.
Samen trainen we onszelf in de toepassing van deze principes op ons alledaagse leven; het zijn richtlijnen die ons helpen om ons met de liefde te verbinden en haar te gebruiken voor onszelf en elkaar.

Wil Kouwenberg (1944) was in haar werkzame leven psychosociaal therapeut en spiritueel lesgeefster. Naast trainingen rondom thema’s als ‘Vrede maken met jezelf en je leven’, begeleidt zij ruim 30 jaar supportgroepen om universele principes zowel te leren begrijpen als toe te passen in het dagelijks leven.