Binnenkort in De Kapel

  • 18 jan Dirk van de Glind: A.M. de Jong en 100 jaar Merijntje Gijzen
  • 21 jan en 3 volgende data: Lezingenreeks/workshop Wil Kouwenberg; vervolg op “Ken je mij wie ken je dan?”
  • 25 jan Said Bensellam en Lody van de Kamp, lezing: "Said & Lody, samen oplossen".
  • 1 feb Walid Hutter, lezing: “Het Soefisme, zoals gebracht door Inayat Khan”
  • 8 feb Michel Dijkstra, lezing n.a.v. zijn boek “Spiegel van hemel en aarde”; de hart-geest in de Chinese en Japanse filosofie.
  • 15 feb Luis Kaserer, lezing: Kennis maken met het labyrint.
  • 22 feb Bram Tjaden, lezing: “Gezond zijn, zingeving en de tijd waarin wij leven”
Iedere woensdag is er een stilte moment/meditatie, vanaf 9.00 tot 9.30u ben je van harte welkom!

Wil Kouwenberg, lezing: Geen sneeuwvlok valt ooit op de verkeerde plaats

De lezing van Pauline Weseman over ‘Ziel zoekt zin’ kan op zondag 5  februari a.s. helaas niet doorgaan. Naar verwachting zal Pauline Weseman op een later moment de lezing alsnog verzorgen. 

Op zondag 5 februari a.s.  houdt Wil Kouwenberg een lezing over: Geen sneeuwvlok valt ooit op de verkeerde plaats.

Een uitspraak van Lao-tse. Een simpele zin die ons uitnodigt onze gedachten over ons eigen leven te belichten. De diepe betekenis achter deze simpele woorden verwijzen naar de perfectie van het leven, van de scheppende goddelijke wijsheid, waarin wij als mens allemaal onze eigen speciale plek innemen, samen met al onze aardse mede reisgenoten. Allemaal met een eigen taak en van betekenis om ons in dit leven te scholen. De ziel te scholen naar verdere bewustwording via een leven op aarde. Dat ervaren we via ons lichaam en krijgt vorm in een persoonlijk leven.

Veel problemen ontstaan in ons leven als we ons alleen identificeren met ons aardse leven en vergeten dat we niet alleen mens van de aarde maar ook van de hemel zijn.

Graag wil ik met jullie mijn gedachten delen over de betekenis van deze woorden. Delen over onze eigen ervaringen en opvattingen.

Wil Kouwenberg (1944) was in haar werkzame leven psychosociaal therapeut en spiritueel lesgeefster. Naast trainingen rondom thema’s als ‘Vrede maken met jezelf en je leven’, begeleidt zij ruim 30 jaar supportgroepen om universele principes zowel te leren begrijpen als toe te passen in het dagelijks leven.

Uw vrijwillige bijdrage wordt zeer op prijs gesteld. Richtbedrag € 8 ter dekking van kosten.

 

×