Binnenkort in De Kapel

  • 3 mei Ruben Jacobs, lezing: Waar de bijen slapen
  • 7 mei Cello & fagot concert - Lucia Swarts & Gerard Wiegers
  • 10 mei Drs. Rinus van Warven, lezing: Geloven voorbij de tegenstelling.
  • 16 mei Stiltedag met Els Gielens – vertrouwde patronen loslaten en opnieuw contact met innerlijke rust, bezieling & menselijkheid.
  • 17 mei Ben Prins, lezing: Ik ben homo(foob)
  • 24 mei Lolita Heerens Kamper, lezing: Mijn weg als boerin, met de seizoenen
  • 28 mei The Blue Caftan - Films that matter - film met nagesprek o.l.v. Ellen Klaver
  • 31 mei Jaap Stork, lezing: Muzikale vrouwen
  • 7 jun Jeroen van der Kris, lezing: Over leven dankzij de dood van een ander
  • 14 jun Colette van der Ven, lezing: Een zeester redden; een pleidooi voor onredelijkheid.
  • 18 jun Fredie Kuiper, Suzanne Groot en Sylvia Hubers; muziek en verhalen ‘Over de Liefde’:
  • 21 jun Silvio Roduner, lezing: Van wanhoop naar daad; over moed in tijden van crisis.
  • 28 jun Ine Zantingh, poetische zomerlezing, thema: Naar zee!
Iedere woensdag is er een stilte moment/meditatie, vanaf 9.00 tot 9.30u ben je van harte welkom!
Vrijdagochtend 9-13u vrije inloop met koster Olaf. Loop binnen voor een goed gesprek, een kop thee, een moment van reflectie of gewoon om je dag rustig te beginnen.

Religieuze bijeenkomst met Lauk Spelberg, thema: Afscheid nemen en loslaten

Op 24 november zal Lauk Spelberg een religieuze bijeenkomst leiden met als thema Afscheid nemen en loslaten.
Aanvang: 10.30 uur.

In dit jaargetijde worden we door de natuur betrokken bij het loslaten. Het loslaten van het blad aan de bomen nodigt uit tot bezinning en verstilling. Hoe gaan wij om met afscheid nemen en loslaten van dierbaren om ons heen. In verschillende kerken worden in deze maand de mensen die zijn heengegaan herdacht. Hoe gaan wij hiermee om en kunnen we dat ritueel voor onszelf vorm geven. We gaan hierop in naar aanleiding van teksten uit de bijbel en gedichten. Graag nodig ik u uit om hierbij aanwezig te zijn.

Lauk Spelberg is opgeleid als oefentherapeute Cesar en muziektherapeute en was jarenlang werkzaam in de zorg.
Zij was tevens werkzaam als activiteitenbegeleidster op de terminale zorg van een verpleeghuis en daar ontstond de behoefte theologie te gaan studeren en de opleiding tot voorganger te gaan volgen. Zij was 21 jaar werkzaam in de Woudkapel in Bilthoven, allereerst in het jeugdwerk en later in het pastoraat. In januari dit jaar is zij met vervroegd pensioen gegaan, maar nog werkzaam als gastvoorganger en beschikbaar voor uitvaarten.

×