Binnenkort in De Kapel

  • 15 mrt Peter Idenburg, lezing: Voorbij de Verste Verte- Momenten van transcendentie in kunst en natuur
  • 22 mrt Ine Zantingh, poëzielezing: Een nieuwe lente, een nieuw geluid.
  • 29 mrt Fredie Kuiper en Jorick Jochims, muziektheater: Ramses in vogelvlucht.
  • 5 apr Herman van Tuijl, een bijzondere ochtend over De helende werking van Mantra zingen
  • 9 apr La Bête - Films that matter - film met nagesprek o.l.v. Kees Buitendijk
  • 12 apr Dr Rico Sneller, lezing: “Wanneer het denken ons denkt: op zoek naar het transpersoonlijke bewustzijn”
  • 19 apr Karel Becvar, lezing: ‘Kerngezond op je honderdste? Het begint vandaag’
  • 26 apr Elisabeth Kolpa, interactieve lezing: Luisteren naar je innerlijke stem
  • 7 mei Cello & fagot concert - Lucia Swarts & Gerard Wiegers
  • 28 mei The Blue Caftan - Films that matter - film met nagesprek o.l.v. Ellen Klaver
Iedere woensdag is er een stilte moment/meditatie, vanaf 9.00 tot 9.30u ben je van harte welkom!
Vrijdagochtend 9-13u vrije inloop met koster Olaf. Loop binnen voor een goed gesprek, een kop thee, een moment van reflectie of gewoon om je dag rustig te beginnen.

Jaaropening met optreden van het Naaldkoor

Op zondag 7 september wordt in De Kapel het nieuwe seizoen ingeluid met het Naaldkoor uit Santpoort.

Het thema van de bijeenkomst is: Vrede en Verbinding.

Na het openingswoord van Kapelvoorzitter Petra Wieringa zal het koor een muzikaal optreden verzorgen dat wordt afgewisseld met gesproken teksten. In de pauze wordt, zoals gebruikelijk, koffie en thee geschonken .

Het Naaldkoor is in 2015 opgericht en is ontstaan toen het koor Obelisk na 22 jaar stopte. Het koor zingt één keer in de maand (tweede zondag) bij de woord- en gebedsviering of de eucharistieviering in de Santpoortse Naaldkerk. De repetities worden geleid door dirigent/pianist Titia Meinen-Joosen. Bij sommige optredens helpen ook muzikanten Jan Mooy (bijv. bij kerst of een concert) en invalster Catharina van der Klip-Prins.

Het repertoire van het koor is divers, bijv. “Vlieg met me mee”, “Ik zal er zijn”, “This world”, “Sing a song for peace”, dus zowel Nederlandse als Engelse liederen. Ook twee Onze Vaders, het Ave Maria (van Haagh), Gloria, Sanctus, Kyrie zingen ze regelmatig. Er is ook Kerst- en Paasrepertoire.

×